InvisAlign - niewidoczny sposób na piękny uśmiech

    niewidoczny sposób na piękny uśmiech

Przygotuj się na coś wspaniałego i odkryj moc potęgi uśmiechu.

 

Jeżeli przeszkodę w rozpoczęciu leczenia ortodontycznego stanowił dla Ciebie strach przed dyskomfortem estetycznym i ograniczeniami wynikającymi z “noszenia” aparatu stałego, ta metoda to doskonałe antidotum.
Dzięki najbardziej zaawansowanym nakładkom na świecie różnicę zobaczysz już po 3 miesiącach. To znacznie szybciej aniżeli przy standardowym aparacie.

 

  • Przezroczyste- prawie nikt nie zauważy, że prostujesz zęby
  • Komfortowe- dopasowane, gładkie i komfortowe w noszeniu
  • Zdejmowalne- życie bez zakłóceń-od mycia i nitkowania zębów po jedzenie ulubionych potraw, nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych, a higiena zębów jest tak samo prosta jak przed rozpoczęciem leczenia.
  • Sprawdzone- badania kliniczne wykazały, że materiał SmartTrack, z którego powstają nakładki Invisilign, poprawia przemieszczenia zębów i jest bardziej skuteczny niż dowolny inny materiał przezroczystych nakładek.
  • Miliony uśmiechów- miliony osób odmieniły swój uśmiech dzięki przezroczystym nakładkom Invisalign.
  • Szybkie- prostsze zęby nawet po 3 miesiącach dzięki nakładkom zmienianym co 7-14 dni

 

Jako jednymi w Tychach i jedni z kilku gabinetów na Śląsku możemy zaproponować Państwu leczenie innowacyjnymi nakładkami Invisalign przez lekarza posiadającego tytuł Gold Provider- Magdalenę Pniok. Wyróżnienie to gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość leczenia.

 

Podczas pierwszej konsultacji sprawdzimy jaki aparat Invisalign jest dla Ciebie najlepszy. Wykonujemy diagnostykę i opacowujemy precyzyjny, wirtualny plan leczenia w postaci animacji.

 

Po akceptacji planu leczenia zlecamy produkcję dyskretnych i wygodnych nakładek, które są właściwie niewidoczne, a brak metalowych elementów oraz wykonanie na indywidualne zamówienie sprawia, że są naprawdę wygodne w noszeniu. Nikt nie musi wiedzieć, że jesteś w trakcie leczenia, nawet Ty sam możesz o tym zapomnieć!

 

Nakładki powinny być noszone 20-22 godziny na dobę, zdejmowane do posiłków, picia gorących napojów oraz do czyszczenia zębów, a także na “wyjątkowe okazje. Można samodzielnie zdejmować i zakładać.

 

Pierwsze efekty są widoczne bardzo szybko.

 

Każdy aligner wymieniamy co 2 tygodnie, przesuwając zęby milimetr po milimetrze we właściwe miejsca. W późniejszym etapie możliwe jest częstsze wymienianie nakładek, które zaczną korygować zgryz od pierwszego dnia założenia. Już kilka milionów Pacjentów może cieszyć się pięknym uśmiechem dzięki Invisalign.

 

Po zakończonym leczeniu, Pacjent otrzymuje retainery, które służą do utrzymania efektu leczenia, abyś już na zawsze mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.