Invisalign Tychy

Odkąd pojawiła się metoda Invisalign®, leczenie ortodontyczne przestało kojarzyć się z bólem i dyskomfortem. To system przezroczystych nakładek, które Pacjent w ustalonym czasie wymienia na nowe. Nakładki działają z niewielką, lecz bardzo precyzyjną siłą, dzięki czemu leczenie jest skuteczne, a przy tym bezpieczne dla zębów i dziąseł.
Invisalign® jest metodą rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i oznaczoną certyfikatami potwierdzającymi jej medyczne, pozytywne działanie.
Z leczenia nakładkami chętnie korzystają zarówno dorośli, jak i młodzi ludzie oraz dzieci. Każdy, kto lubi żyć aktywnie, ceni sobie komfort życia i relacje z ludźmi chętnie wybiera Invisalign®, gdyż to dyskretna metoda leczenia ortodontycznego, która daje wiele swobody. Nakładki są zdejmowalne, a więc nie trzeba specjalnie zmieniać diety, można uprawiać nawet urazowe, kontaktowe sporty czy grać np. na instrumentach dętych. Zdejmowanie nakładek umożliwia także dokładną higienę jamy ustnej, co w przypadku tradycyjnego aparatu jest zdecydowanie utrudnione. Metoda Invisalign® pozwala na leczenie wszystkich wad zgryzu, takich jak przodozgryz, tyłozgryz, zgryz otwarty, krzyżowy, stłoczenia zębów i szparowatość. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego, opatentowanego tworzywa SmartTrack oraz zaczepów SmartForce™. Dzięki innowacyjnym technologiom, decyzja o leczeniu w systemie Invisalign®,  pozwala skrócić czas leczenia i uzyskać pierwsze, widoczne efekty nawet po 3-6 miesiącach.

Invisalign® Tychy

Przygotuj się na coś wspaniałego i odkryj moc potęgi uśmiechu. Jeśli Twój strach przed dyskomfortem estetycznym i ograniczeniami związanymi z noszeniem aparatu stałego stanowił przeszkodę w rozpoczęciu leczenia ortodontycznego, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Nasza innowacyjna metoda opiera się na najnowocześniejszych nakładkach dostępnych na rynku, dzięki którym możesz zobaczyć znaczną różnicę już po trzech miesiącach. To o wiele szybsze tempo niż w przypadku tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Zalety nakładek Invisalign®

Niemożliwe do zauważenia – prawie nikt nie zauważy, że prostujesz zęby dzięki przezroczystym nakładkom. Są one również niezwykle wygodne – dopasowane, gładkie i łatwe w noszeniu. Co więcej, są one całkowicie zdejmowalne, dzięki czemu nie musisz zmieniać swojego stylu życia – możesz cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami i utrzymać swoje nawyki higieny jamy ustnej bez przeszkód. Nasze nakładki Invisalign zostały poddane badaniom klinicznym, które wykazały, że materiał SmartTrack zastosowany w ich produkcji jest bardziej skuteczny w przemieszczaniu zębów niż jakikolwiek inny materiał stosowany w nakładkach przezroczystych. Setki tysięcy ludzi zdecydowało się na Invisalign na całym świecie i odmieniło swoje uśmiechy. Co więcej, dzięki nakładkom Invisalign widoczne zmiany w prostowaniu zębów możesz zauważyć już po 3 miesiącach – to o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Nakładki zmieniamy co 7-14 dni, co pozwala na szybszy efekt.

Certyfikowany lekarz Invisalign®

W DentalCare oferujemy innowacyjne leczenie przy użyciu nakładek Invisalign® prowadzone przez  lek. dent. Magdalena Patrycja Pniok. Jest ona jedynym lekarzem w Tychach, i jednym z niewielu na Śląsku, którzy mogą pochwalić się wyróżnieniem Invisalign® Diamond Apex Provider, które potwierdza osiągnięcia lekarza, jego doświadczenie oraz najwyższą jakość leczenia systemem nakładkowym Invisalign®. To wyróżnienie oznacza, że możesz mieć pewność najwyższej jakości leczenia. Podczas pierwszej konsultacji zdiagnozujemy Twoją sytuację i pomożemy Ci wybrać najlepszy aparat Invisalign® dla Ciebie. Dzięki precyzyjnemu planowi leczenia w postaci animacji będziesz mógł zobaczyć, jak będą wyglądały Twoje zęby po leczeniu. Po akceptacji planu leczenia wykonamy dla Ciebie dyskretne i wygodne nakładki. Są one prawie niewidoczne, ponieważ nie posiadają metalowych elementów i są wykonane na indywidualne zamówienie, co zapewnia ich doskonałe dopasowanie i wygodę. Możesz być pewny, że nikt nie zauważy, że jesteś w trakcie leczenia – możesz nawet sam zapomnieć! Nakładki Invisalign® należy nosić 20-22 godziny dziennie, zdejmując je tylko do jedzenia, picia gorących napojów i czyszczenia zębów. Mogą być również zdejmowane na wyjątkowe okazje. Ich samodzielne zdejmowanie i zakładanie jest bardzo łatwe i wygodne dla pacjenta.

Efekty noszenia nakładek Invisalign®

Nakładki Invisalign® wymieniamy co dwa tygodnie, przesuwając zęby delikatnie, milimetr po milimetrze, w kierunku właściwej pozycji. W późniejszym etapie leczenia, często możliwe jest zwiększenie częstotliwości wymiany nakładek, co pozwala na jeszcze szybszą korektę zgryzu. Invisalign® zmienił już życie kilku milionów pacjentów, którzy mogą cieszyć się pięknym uśmiechem dzięki tej innowacyjnej metodzie. Po zakończonym leczeniu, każdy pacjent otrzymuje retainer, który ma na celu utrzymanie efektu leczenia i zapobiegnięcie powrotu problemów z zębami. Dzięki niemu możesz cieszyć się pięknym uśmiechem na zawsze!